Смолинець Зіновій

Смолинець Зіновій

Специалист по аренде коммерческой недвижимости
Львов

Смолинець Зіновій

Специалист по аренде коммерческой недвижимости
Львов
Верифицированный профиль
10
Лет опыта
4
Месяца на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
21
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
вчера
Агент з нерухомості, Сертифікований Ріелтор, член львівського об'єднання ріелторів (ЛОР). Займаюсь нерухомістю з 2015 року. Оренда і продаж комерційної нерухомості (складських, офісних і торгових приміщень). Продаж та оренда квартир і будинків. Продаж земельних ділянок.

Аренда коммерческой недвижимости (10)

  • 13 000 грн/мес
    619 грн/м²

    Городоцкая ул., 88

    Відеотур
    многофункциональное помещение
    21 м²
    1900 год постройки
    сегодня
    Оренда нежитлового приміщення на вул. Городоцькій (кут Головацького). Фасадний вхід, якісний ремонт. Опалення електричне (котел) з підігрівом підлоги. В приміщенні облаштовано санвузол. Є бойлер на теплу воду. Встановлена пожежна та тривожна сигналізація і відеонагляд. Потужність світла 10 кВт. Під будь-який вид діяльності (салон, магазин, офіс, і т.п).
    Риелтор
  • 221 000 грн/мес
    177 грн/м²

    Широкая ул., 1а

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    1250 м²
    сегодня
    Нульовий заїзд — один, але за потреби можна зробити ще один. Промислова підлога. Ширина складу 29 м (розбивка 12+9+6+2,25) — зручно для зонування. Висота до перекриття: 6,8 м та 5,5 м. Техніка, стелажі, будь-яке обладнання — стане без питань. Енергетика: 200 кВт+ — достатньо навіть для енергоємного виробництва. Вода, каналізація підведені. Передбачені санвузли. Готовність: орієнтовно серпень–вересень 2026 року. Є час спланувати переїзд або запуск. Ціна: 170 грн/м² (без ПДВ). Якщо шукаєте сучасний склад з нормальними висотами та потужностями — пишіть. Покажу, розкажу деталі, підготую зустріч з власником.
    Риелтор
  • 72 540 грн/мес
    310 грн/м²

    Липинского ул. (Ульяновская), 23

    производственное помещение
    234 м²
    1910 год постройки
    сегодня
    Оренда виробничо-складського приміщення в ближньому центрі. Логістично зручне розташування, другий поверх, вантажний ліфт, великі металопластикові вікна. Чудово підійде під швейне, або інше виробництво. Можна додатково орендувати аналогічне приміщення на третьому поверсі, площею 404м2. Ціна вказана з ПДВ. Додатково оплачуються КП і послуги Агенції нерухомості.
    Риелтор
  • 192 000 грн/мес
    300 грн/м²

    Липинского ул. (Ульяновская), 23

    производственное помещение
    640 м²
    сегодня
    Оренда виробничо-складських приміщень в ближньому центрі. Логістично зручне розташування, другий і третій поверхи, вантажний ліфт, великі металопластикові вікна. Чудово підійде під швейне, або інше виробництво. Можна орендувати окремо по поверхах. Ціна вказана з ПДВ. Додатково оплачуються КП і послуги Агенції нерухомості.
    Риелтор
  • 125 240 грн/мес
    310 грн/м²

    Липинского ул. (Ульяновская), 23

    производственное помещение
    404 м²
    сегодня
    Оренда виробничо-складського приміщення в ближньому центрі. Логістично зручне розташування, третій поверх, вантажний ліфт, великі металопластикові вікна. Чудово підійде під швейне, або інше виробництво. Можна додатково орендувати аналогічне приміщення площею 235м2, на другому поверсі. Ціна вказана з ПДВ. Додатково оплачуються КП і послуги Агенції нерухомості.
    Риелтор
  • 400 грн/мес
    5 грн/м²

    Под Голоском ул., 4

    офисное помещение
    80 м²
    сегодня
    Оренда офісних приміщень різної площі (23, 35, 80м2) в р-ні вул. Під Голоском. Санвузли на поверсі. Наявні паркомісця для автомобілів. Ціна приміщень від 300 (мансардний) до 400 (другий поверх) грн за м2. Додатково оплачуються КП і послуги Агенції нерухомості.
    Риелтор
  • 300 грн/мес
    13 грн/м²

    Под Голоском ул., 4

    офисное помещение
    23 м²
    сегодня
    Оренда офісних приміщень різної площі (23, 35, 80м2) в р-ні вул. Під Голоском. Наявні паркомісця для автомобілів. Ціна приміщень від 300 до 400 грн за м2. Додатково оплачуються КП і послуги Агенції нерухомості.
    Риелтор
  • 212 500 грн/мес
    170 грн/м²

    Широкая ул., 1а

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    1250 м²
    сегодня
    БЕЗ КОМІСІЇ !!! Нульовий заїзд — один, але за потреби можна зробити ще один. Промислова підлога. Ширина складу 29 м (розбивка 12+9+6+2,25), довжина - 50м — зручно для зонування. Висота до перекриття: 6,8 м та 5,5 м. Техніка, стелажі, будь-яке обладнання — стане без питань. Енергетика: 200 кВт+ — достатньо навіть для енергоємного виробництва. Вода, каналізація підведені. Передбачені санвузли. Готовність: орієнтовно серпень–вересень 2026 року. Є час спланувати переїзд або запуск. Ціна170 грн за м2, вказана без ПДВ. Додатково оплачуються КП.
    Риелтор
  • 304 000 грн/мес
    160 грн/м²

    Широкая ул., 1а

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    1900 м²
    сегодня
    БЕЗ КОМІСІЇ !!! Оренда виробничо-складського приміщення на другому поверсі двоповерхової будівлі. Все приміщення в одному рівні. Розмір 90х21м. Встановлено великі металопластикові вікна. Високі потужності електроенергії. Є можливість доєднати через галерею ще 570 м2, з двома вантажними ліфтами. Власники готові доробити ремонт під конкретного орендаря. Чудово підійде для швейного, або іншого виробництва. Ціна160 грн за м2, вказана без ПДВ. Додатково оплачуються КП.
    Риелтор
  • 7 $/мес
    0 $/м²

    Конюшинная ул., 12

    многофункциональное помещение
    360 м²
    2026 год постройки
    сегодня
    Оренда сучасного, новозбудованого виробничо-складського приміщення в р-ні вул. Городоцької. Основні характеристики: Загальна площа: 576м2, але через три місяці власники відгородять і заберуть під свої потреби частину приміщення (18х12м). Залишиться площа 360 м² Габарити: 12 м (ширина) х 30 м (довжина). Висота стелі: 7,34 м (дозволяє встановлення багатоярусного стелажного обладнання). Підлога: Промислова, антипилова, з високим рівнем допустимого навантаження. Стан: Нова будівля, перша здача. Переваги об’єкта: Універсальність: Підходить як під чисте виробництво, так і під сучасний складський комплекс. Офісний блок: Є можливість облаштування офісних та побутових приміщень безпосередньо в...
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.